AVT COVID-19 ÖZEL FONU ÖĞREN-DÖNÜŞ PROGRAMI LANSMAN TOPLANTISI
Duyurular

Sayın Üyemiz,

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü’nden alınan yazıda, 25 Ocak 2020 tarihli ve 31019 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan 9 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2 nci ve 3 üncü maddeleri gereğince, ülkemizin Kuruluş Anlaşması’na katılmasına karar verilen Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) Türkiye Temsilciliği görevlerinin, Bakanlık adına Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından yürütüldüğü belirtilmektedir.

AVT tarafından sağlanan COVID-19 Özel Fonu desteği kapsamında; Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürlüğü ile faaliyette bulunan Model Fabrikalar iş birliğinde, medikal sektöründe faaliyet gösteren yedi firmanın yalın dönüşümüne yönelik olarak “Öğren-Dönüş Programı” gerçekleştirildiği belirtilmektedir.

Söz konusu Programın sonuçlarının paylaşılacağı “Asya Verimlilik Teşkilatı (AVT) COVID-19 Özel Fonu Öğren-Dönüş Programı Lansman Toplantısı”nın, 27 Haziran 2022 Pazartesi günü 14:00 -17:15 saatleri arasında ve Ek’teki gündem dahilinde çevrimiçi olarak gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

 

Ek – Program

 

Bağlantı Adresi https://tubitak-gov.zoom.us/j/97230828735 

Bültene Kayıt Olun

Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdaki güncellemeleri alın. Size spam göndermeyeceğiz ve gizliliğinize saygı duyuyoruz.