E-Adaso


Sistemde kayıtlı bir cep telefonu numaranız veya firma yetkiliniz yok ise TOBB Bilgi Sistemleri Temsilci Bilgilerini Yetkili Ekleme Formunu doldurularak azizhandede@adaso.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Adana Sanayi Odası olarak internet üzerinden yapabileceğiniz hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz, Online belge hizmetleri için bir seferlik üyelik işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Online Hizmetler bölümünden aidat borçlarınızı sorgulayıp ödeyebilir ve aynı zamanda aşağıdaki belgelerin talebinde bulunabilirsiniz.

Belgeler: 

a) Oda Sicil Kayıt Sureti (Türkçe / İngilizce) 

b) Faaliyet Belgesi (Türkçe / İngilizce)

c) İhale Durum Belgesi

d) İhale Tarihli Faaliyet Belgesi

 

Sisteme Üye Olmak İçin Aşağıdaki Adımlar Takip Edilmelidir.

1- Üye ol link’i tıklanarak sisteme üye olunmalıdır.(Bütün üyelerimizin yeniden üye olması gerekmektedir.)

2- Açılan pencerede Adana Sanayi Odası seçilerek gerekli alanlar doldurulup, doğrula butonu ile diğer sayfaya geçiş yapılmalıdır.

3- Açılan sayfada Odamıza önceden azizhandede@adaso.org.tr mail adresine bildirdiğiniz Yetkili Ekleme Formunda yer alan firma yetkilisinin cep telefonuna gelen doğrulama kodu sisteme girilmelidir.

4- Devam edilen sayfada sistem’de bundan sonra giriş için kullanılması gereken kullanıcı adı (mail adresi) ve parola belirlenip, üye olma işlemi tamamlanmalıdır.

 

Ebds Yardım Dökümanı

Online Aidat Ödeme Belge Hizmetleri                                     

 

//